Yozgat Çekerek Masöz Bayan Mahperi̇

Yozgat çekerek masöz bayan İnsan sağlığı için organik olan ürünlerin faydaları her alanda büyüktür. Bitki özlerinden damıtılarak elde edilen özel bitki yağları, masaj uygulamalarında kullanılmaktadır. Uygulama çeşitleri arasında gösteren yer alan aromaterapi uygulaması tamamen bitkisel yağ karışımları ile elde edilen özel yağlarlar yapılmaktadır. Yağların içerisine özel kokular karıştırılarak, uygulama esnasında, zihinsel rahatlama sağlaması da amaçlanmaktadır. Yozgat masöz bayan

Tüm uygulama çeşitlerinde bu yağlar güvenle kullanılabilmektedir. Yozgat çekerek masöz bayan . Aromaterapi masaj tekniği, uygulama teknikleri içerisinde, en sakin ve hafif hareketler ile yapılan tekniktir. Deri üzerine yağlar sürülür ve el hareketleri ile çok yavaş bir tempoda, fazla baskı yapmadan ovalama yöntemi ile yapılmaktadır. Sürülen yağlar bitki özü yağları olduğu için, deri tarafından kolay emilmekte ve deri altı dokulara ulaşarak uyarıcı etki yapmaktadır.

Aromaterapi masaj uygulamasında, deri altına geçen yağlar, dokuların beslenmesini ve uyarılmasını sağlarken, yağ içerisine karıştırılan aroma kokuları, kişinin daha çabuk motive olmasını, zihninin açılmasını sağlamaktadır. Aromatik yağlar, uygulama sonucunda, kişide, hem fiziksel, hem de zihinsel rahatlama sağlamaktadır. Koku seçiminde kişinin tercihlerine önem verilmelidir.