Yozgat Yerköy Masöz Bayan Mavi̇su

Yozgat yerköy masöz bayan Vücutta bulunan fazla yağları eritmeye veya tedaviye yönelik olarak el, su, elektrik gibi araçlar kullanılarak kaslar üzerine etki etmeyi amaçlayan iyileştirme ve bakım yöntemlerinden biridir. İlk çağlardan itibaren uygulanan masaj, yapılan bölgenin dokuları üzerinde sayısız etki yaratmaktadır. Ayrıca kan dolaşımını hızlandırır, deriyi yumuşatır, ölü hücrelerin dökülmesini ve yağ bezlerinin salgıladığı yağın vücuttan arınmasını kolaylaştırır. Derialtında kan akımını hızlandırır. Yozgat masöz bayan

Vücutta sertleşmiş bağ ve dokular masaj sayesinde yeniden esneklik kazanır. Yozgat yerköy masöz bayan . Eklemlerin serbest hareket etmelerini önleyen eklem yapışıklıkları giderilir. Yöntemlerin geneli elle yapılan bir kaç temel hareketlere dayanmaktadır. Sürtünme, ovama, vurma, yoğurma, bastırma ve titreşimden oluşur. Titreşim elektrikli cihazlarla vücuda uygulanarak oluşturulur. Tedavi amacı ile uygulandığı alanlar, eklem kaynaşması ve sertleşmesi, çıkıklar, kas tıkanıklıkları, kabızlık ve mide genişlemesi gibi rahatsızlıkların tedavisinde uygulanır.

Vücuda uygulanan masaj yöntemleri sayesinde toplardamar sistemi 4 ila 20 kat daha hızlı çalışmaktadır. Bu sayede kirli kanın kalbe ulaştırılması daha hızlı olmasından dolayı kalbe ve toplardamara yardımı oldukça fazladır.