Yozgat Sarıkaya Masöz Bayan Mai̇de

Yozgat sarıkaya masöz bayan Selülitin pürüzlü dokusunun oluşma sebebi, yağ hücrelerinin, cildin altta yatan kaslara bağlayan fibröz dokular arasında birikmesinden meydana geliyor. Yağ hücreleri, cildi dışa doğru iterken, fibröz bantlar cildin bölgelerini içe doğru çekerek pürüzlü yüzeye sebep olmaktadır. Selülit masaj yöntemi; selülitli olan bölgeye farklı teknikler kullanılarak veya aletler kullanılarak o bölgedeki yağ tabakalarının yok edilmesi sağlanır. Selülitleri yok etmek için tüm yöntemler uygulanırken yağlar kullanılarak yapılır. Yozgat masöz bayan

Selülit masaj yöntemi, selülitli bölgelere yumruklarınızı kullanarak uygulamanız gerekir. Yozgat sarıkaya masöz bayan . Etkilenen bölgelere yumruklarınızı hafifçe bası yaparak vurmalısınız. Vurma sonucunda yağlar parçalanacaktır. Böylece cilt üzerinde yağ tabakası zamanla yok olacaktır.

Sıkıştırma hareketleri sayesinde selülit görüntüsünün dikkat çekici ölçüde azaltılmasına yardımcı olur. Kasları rahat şekilde tutarak ve sonra kalçalarınızın selülitli bölgelerini her iki elinizle sıkıca tutun. Daha sonra sıkıyormuş gibi burma hareketi yapın. Cildinize ayaklarınızdan itibaren başlayarak, yukarı doğru masaj hareketleri yapabilirsiniz. Böylece bacak bölgelerinde toplanan yağ hücreleri önemli derecede parçalanacaktır. Görüntüsü zamanla düzgün ve selülit görüntüsünden arınmış olacaktır.