Şefaatli Mutlu Son Masaj Zühre

Şefaatli mutlu son masaj terapisinin büyüsüne kendinizi bırakmak, vücudunuzun tamamında dinginliği keşfetmeye ne dersiniz? Aromalı kokular eşliğinde almış olacağınız terapi hizmetinde rahatlığın ve gevşemenin tadının çıkaracak bir kaç saatte olsa günlük stresinizi geride bırakacaksınız. Yeni nesil spa tarzını en iyi ortaya koyan konseptimiz ile sıcak teknikler eşliğinde, esansların da büyülü kokularından faydalanarak sizlere hizmet sunmaktayız.

terapisi sadece size özel olabileceği gibi genel paketler eşliğinde de sunulmaktadır. Vücudunuza uyumlu ve şikayetinize uygun paketler seanslar ile uygulanmaktadır. Düzenli seanslar ile ağrılarınızda hızlı şekilde iyileşmeler elde edebilirsiniz. Şefaatli mutlu son masaj . Ağrınızın çeşidine uygun birçok öz terapilerimizde kullanılmaktadır. Romatizmal ağrıları yatıştıran, kekik, buğday ve susam özlü kremler terapi esnasında ağrılı bölgelere uygulanmaktadır.

Tüm bakım çeşitlerine aynı değer ve ilgiyi gösteren salonumuzda, hizmetleri aynı kalite ve disiplin anlayışı ile siz müşterilerimize sunuyoruz. Alanında uzman, deneyimli seçkin kadromuz ile hijyen standartlarından ödün vermeden en iyi hizmeti sunuyoruz. Çalışanlarımız hangi teknik konuda eğitim aldı ise yalnızca o alanda hizmet gerçekleştirmektedir. yapan masörlerimiz etik kurallara uyumlu çalışma sergilemektedir.