Çekerek Masaj Elanur

Çekerek masaj deri yüzeyine ve deri altındaki dokulara uygulanan bazı prensiplere sahip ve kendine özgü teknikleri olan hareketler bütünüdür. yapılırken kan akış yönü takip edilir, bunun nedeni lenf drenajınında aynı yönde olmasıdır. Bacaklara uygulandığı zaman spor faaliyetleri sonrası oluşan hamlık ve yorgunluk engellenir.

Dikkat edilmesi gereken nokta alt bacak ve üst bacak bölgelerinde farklı tekniklerin uygulanmasıdır.

Çekerek mutlu son hamam

Ayak parmaklarından başlanarak yukarı doğru yapmaya devam edilir. Bacak bölgesinde varis veya damar genişlemesi varsa çok dikkatli yapılmalıdır, sert hareketlerden kaçınılmalıdır. Kalça masajı devamlı yapılır ve spor ile desteklenirse kalça kasları daha güçlü ve diri durur. Estetik açıdan da daha güzel bir görüntüye sahip olursunuz.

Çekerek hamam sauna

ile dokularda kanlanma ve metabolik faaliyetler artar. Artan dolaşım hızı dokulara olumlu yansır. Çekerek masaj . Deri daha geç yaşlanır, daha canlı ve pembe bir görünüme kavuşur. Kendinize yapabileceğiniz en güzel ve en uygun yatırımdır. Hem rahatlamış hem de olduğunuzdan daha genç bir görünüme kavuşursunuz. İnsan vücudu ve sistemleri hakkında bilgi ve beceriye sahip her uzman kişi yapabilir.