Akdağmadeni Erotik Masaj Di̇dar

Akdağmadeni erotik masaj uygulamaları çeşitli manipülasyonlar ile yapılmaktadır. En temel manipülasyonu ise sıvazlama yani eflörajdır. Sıvazlama hareketleri elle yapılır ve deri üzerinde hafif baskılarla kaydırarak yapılır. Tüm uygulama çeşitlerinde kullanılan ilk harekettir ve tüm çalışmalar sıvazlama ile başlar, sıvazlama ile bitirilir.

Akdağmadeni fantezili masaj

Sıvazlama hareketleri tek elle, çift elle, parmaklar ile yapılabilmektedir. Sıvazlama hareketleri kasların uzantı yönüne doğru yapılmalıdır. Genellikle kaslar üzerinde ve kalbe doğru yapılmaktadır. Uygulamaya sıvazlama hareketleri ile başlanıldığında sakinleştirici etki gösterir ve kas spazmlarını, ağrıyı gidermektedir.

Akdağmadeni ateşli masaj

uygulamalarında diğer manipülasyon Friksiyon yani sürtme, ovmadır.

El ayası, başparmak ve parmaklar ile dairesel hareketler çizerek yapılmaktadır. Akdağmadeni erotik masaj . Amacı ise deri altındaki kasların ve dokuların uyarılması için yapılmaktadır. Genellikle, çarpma gibi durumlar, yanıklar, ameliyat sonrası kaslarda meydana gelen yapışmaları gidermek, kasların güçlenmesini sağlamak için yapılmaktadır. Petrisaj ise yoğurma anlamına gelmektedir ve masaj uygulamalarındaki diğer bir manipülasyondur. Kaslar üzerindeki en etkili uygulamadır. Yoğurma hareketleri uzak noktalardan kalbe doğru yapılmaktadır. Deri altı ve derin dokuların daha esnek olmasını sağlamaktadır.